Dražby Stupka

Podíl 1/2 orná půda-Sulice,Praha-Vých. a zahr.-Miřetice u Klášt. n. Ohř.III.

Dražba

Průběh dražby

Dražba byla ukončena udělením příklepu. Vydražitel 5015011433, nejvyšší nabídka 59 944 Kč 11.8.2026 09:45:00.328
Neučiní-li někdo z přítomných účastníků dražby (dražitelů) nabídku vyšší, než byla nabídka naposled učiněna účastníkem dražby ID 5015011433, udělím mu příklep. 11.8.2026 09:43:59.842
Podruhé pro účastníka dražby ID 5015011433 11.8.2026 09:42:59.625
Poprvé pro účastníka dražby ID 5015011433 11.8.2026 09:41:59.424
Dražitel 5015011433 přihodil na 59 944 Kč 11.8.2026 09:41:32.365
Zahajuji veřejnou dražbu.

Dražba č. 09026: Podíl 1/2 orná půda-Sulice,Praha-Vých. a zahr.-Miřetice u Klášt. n. Ohř.III.
PŘEDMĚT DRAŽBY: - ideální 1/2 pozemkové parcely parcelní č. 831 „orná půda“, včetně ideální 1/2 veškerého příslušenství a součástí, zapsáno na listu vlastnictví č. 423 pro katastrální území Sulice, obec Sulice, okres Praha a -        pozemková parcela parcelní č. 354/12 „zahrada“, včetně veškerého příslušenství a součástí, zapsáno na listu vlastnictví č. 5484 pro katastrální území Miřetice u Klášterce nad      Ohří, obec Klášterec nad Ohří, okres Chomutov
POPIS PŘEDMĚTU DRAŽBY: Orná půda celková výměra 4474 m2, tj. id. ½ 2237 m2- Pozemek se nachází se nachází v jižní části okresu Praha – východ, cca 9 km od hranice Hlavního města Prahy v nezastavěném území severozápadně od místní části Želivec, je součástí větších obhospodařovaných zemědělských ploch (orná půda). Je mírně svažitý. K pozemku nevede cesta, ani polní, je přístupný v rámci obhospodařovaného celku z pozemku ve vlastnictví místní zemědělské společnosti. Na pozemku se nenacházejí žádné stavby ani trvalé porosty, nebyly shledány známky zasíťování. Dle územního plánu se jedná o zemědělské plochy. Pozemek není zatížen žádnými věcnými břemeny.
Zahrada - pozemek parc. č. 354/12 zapsaný v katastru nemovitostí jako zahrada o celkové výměře 21 m2. Pozemek je rovinatý, v části oplocený, na pozemku jednotky ks okrasných keřů a ovocný strom. Využití podle územně plánovací dokumentace obce: Dle územního plánu je pozemek zahrnut v plochách BM - plochy pro bydlení v rodinných domech. Reálně pozemek stavebně nevyužitelný, v oploceném funkčním celku se stavbou bytového domu.


Způsob licitace: Licitace probíhá anglickým způsobem.
Vyvolávací cena: 59 944 Kč
Minimální příhoz: 2 000 Kč

Vyzývám účastníky dražby, aby podávali nabídky – podávejte prosím nabídky.
11.8.2026 09:30:00.365

Posledních 5 nabídek

5015011433
59 944 Kč 11.8.2026
Poslední nabídka
09:41:32.350

Učinit nabídku

Poslední nabídka
59 944 Kč
Minimální příhoz
2 000 Kč

Dražba je ukončena.

Čas ukončení

11. srpna v 09:45

Vyvolávací cena

59 944 Kč

Cena dosažená v dražbě

59 944 Kč

PŘEDMĚT DRAŽBY: - ideální 1/2 pozemkové parcely parcelní č. 831 „orná půda“, včetně ideální 1/2 veškerého příslušenství a součástí, zapsáno na listu vlastnictví č. 423 pro katastrální území Sulice, obec Sulice, okres Praha a -        pozemková parcela parcelní č. 354/12 „zahrada“, včetně veškerého příslušenství a součástí, zapsáno na listu vlastnictví č. 5484 pro katastrální území Miřetice u Klášterce nad      Ohří, obec Klášterec nad Ohří, okres Chomutov

POPIS PŘEDMĚTU DRAŽBY: Orná půda celková výměra 4474 m2, tj. id. ½ 2237 m2- Pozemek se nachází se nachází v jižní části okresu Praha – východ, cca 9 km od hranice Hlavního města Prahy v nezastavěném území severozápadně od místní části Želivec, je součástí větších obhospodařovaných zemědělských ploch (orná půda). Je mírně svažitý. K pozemku nevede cesta, ani polní, je přístupný v rámci obhospodařovaného celku z pozemku ve vlastnictví místní zemědělské společnosti. Na pozemku se nenacházejí žádné stavby ani trvalé porosty, nebyly shledány známky zasíťování. Dle územního plánu se jedná o zemědělské plochy. Pozemek není zatížen žádnými věcnými břemeny.

Zahrada - pozemek parc. č. 354/12 zapsaný v katastru nemovitostí jako zahrada o celkové výměře 21 m2. Pozemek je rovinatý, v části oplocený, na pozemku jednotky ks okrasných keřů a ovocný strom. Využití podle územně plánovací dokumentace obce: Dle územního plánu je pozemek zahrnut v plochách BM - plochy pro bydlení v rodinných domech. Reálně pozemek stavebně nevyužitelný, v oploceném funkčním celku se stavbou bytového domu.

Odhad (pdf)

Dražební vyhláška (pdf)

znalecký posudke Reitinger č. 039668 2024.pdf

Typ prodeje

Dražba

Zahájení dražby

11. srpna v 09:30

Ukončení dražby

11. srpna v 09:45

Vyvolávací cena

59 944 Kč

Cena dosažená v dražbě

59 944 Kč

Minimální příhoz

2 000 Kč

Jistota

5 000 Kč

Stav

Ukončená

Čas ukončení

11. srpna v 09:45

Číslo jednací

09026

Dražebník

Kamil Stupka

Kraj

Středočeský kraj

Licitace probíhá anglickým způsobem

V souladu s § 29 odst. 4 zákona č. 250/2023 Sb., o dražbách a § 2 odst. 2 vyhlášky o technických a bezpečnostních požadavcích na elektronické dražební systémy, zajišťujeme dohled nad dostupností internetové stránky, na které probíhá elektronická dražba, prostřednictvím nezávislé monitorovací služby Uptime Robot (https://dostupnost.drazbystupka.cz).

Tato služba jako třetí osoba provádí nepřetržité strojové sledování dostupnosti dražebního systému. V případě, že je zjištěno omezení přístupu k systému v délce přesahující 1 minutu, je lhůta pro podávání nabídek automaticky prodloužena nejméně o 1 hodinu, a to i opakovaně. Údaj o prodloužení lhůty je zobrazen v systému a zároveň odeslán účastníkům dražby na jejich e-mailové adresy.

Tímto způsobem je zajištěno dodržování zákonných požadavků na transparentnost a spravedlivé podmínky dražby.

Poslední obnovení: 4.9.2026 22:38:21